дата время

Отзывы

Здесь Вы можете оставить свои отзывы о нашем ресторане, пожелания, а также предложения по улучшению его работы. Спасибо!

Артем та Інна

Знайомі кілька разів радили сходити на вечерю у «Сезам», наголошуючи на тому, що у них дуже хороша кухня, але ми так і не зібралися. Так сталося, що займаючись пошуками ресторану для святкування нашого весілля ми вирішили навідатися у «Сезам». Ми приготувалися до того, що у ході обговорення святкування виникнуть якісь нюанси, як у випадках із попередніми закладами, які ми придивлялися. У випадку з «Сезамом» нюансів не було взагалі ніяких. З перших хвилин спілкування з привітним адміністратором Валентиною ми уже зрозуміли, що весілля святкуватимемо тут. Одразу видно, що адміністрація ресторану зацікавлена у тому, аби відвідувачі залишилися задоволеними. Зупинивши свій вибір на «Сезамі», ми не помилилися. Вишукана і надзвичайно смачна кухня,бездоганне обслуговування, затишна атмосфера, і чудовий адміністратор Валентина, яка зуміла організувати все на найвищому рівні. Варто відзначити, що Валентина за весь вечір ні на хвилину не виходила з залу і майже до ранку пробула на ногах до того моменту, поки не було прибрано зі столів і останній відвідувач (а це ми, молодята) не покинув з

Нина Килару

24го мая 2014г. отмечали у Вас свадьбу. Очень благодарна Вам за то, что Вы сделали это событие волшебным) Обслуживание просто высший пилотаж, очень вкусно (мне лично очень понравился "чернослив в беконе" - лучшая закуска для невесты, так как в корсете сложно скушать много))))), отдельное СПАСИБО администратору Валентине Владимировне за то что были учтены все пожелания! Для нас ваш ресторан стал приятной находкой! Не возникло никаких проблем при организации, проведении праздника и дальнейших оплате счета, забирании цветов и т.д.

Сергій

Все було чудово!!! Святкував тут ювілей. Кухня смачна, музика сучасна, обслуговування на високому рівні. Дякую адміністрації та всьому персоналу!

Нестор

Зайшовши з дружиною на невеличкий ювілей, з порогу здивувала привітність персоналу (з посмішкою на обличчі нас зустріли та провели до столика. На сьогоднішній день це мало де зутрічається) ми обрали ошатну та тиху "кабінку"... атмосфера там більш ніж романтична. Спокійно, ненав"язливо, невимушено... я б сказав, що десь райсько-божественно... Шеф-кухар - майстер своєї справи: смачно, свіжо, подача дуже апетитна... обслуговування на 5+ (за 5-ти бальною системою)... ми не встигали викинути серветку чи доїсти страву, як офіціанти дбали про чистоту за нашим столиком... Все передати словами - не реально... рекомендую зайти... PS.: страва "метер ребер" - таки дійсно метер... хоча й порізаний... ;)))

"

Андрей

Советую отведать фирменное блюдо "Метр ребер", мне понравилось.

Анна

Спасибо большое за приятное обслуживание, чудесную атмосферу и ненавязчивую музыку.

Александра

Были в воскресение! Очень понравилось! Насладились и кухней и вкусным вином. Обслуживание прекрасное!

Владимир

Ну очень вкусный грибной суп-крем, спасибо!

Юрий Пролов: Лучший сервис

Отмечал здесь день Рождения, гости приятно удивлены. Лучшего ресторанного сервиса я не встречал. Спасибо администрации.

Отправить свой отзыв вы можете, заполнив поля ниже

Изображение Captcha