Дата Час

Про нас

Ресторан «Золотий Сезам» - це дивовижний світ, де завжди добре Вам, Вашим близьким і друзям. Мереживо листочків салату, рожева невинність лосося, смарагдовий блиск шпинату й рубінові краплі червоної ікри. У ресторан «Золотий Сезам» можна приходити за натхненням! Життя швидкоплинне й таке прекрасне. Ми розкриємо Вам його справжній смак і допоможемо насолодитися кожним неоціненним моментом.

 

Тут радо зустрічають кожного Гостя. Балують його турботою і зігрівають душевним теплом, немов огортають теплою ковдрою. Ми щиро раді пригостити Вас апетитною смакотою з належною хрусткою скоринкою, рум'яними боками й соковитою м'якоттю. Любимо готувати і добре вміємо. З повагою ставимося до Вашого вміння розбиратися в хорошій їжі. Ми завжди раді подарувати Вам цілу гамму почуттів. У щоденному меню - великий асортимент страв, які нікого не залишать байдужим.

У ресторані «Золотий Сезам» ми вирішили об'єднати схід і захід. Наша особливість - це два розділи меню - європейське та східне. Чернівчани завжди відрізнялися самобутністю і здатністю переймати краще в кулінарних традиціях інших народів. Скуштувавши кулінарні шедеври кухарів ресторану «Золотий Сезам», можна легко в цьому переконатися.

Ресторан «Золотий Сезам» знаходиться у місті Чернівці, на вул. Чкалова, 10 і працює щодня з 13.00 до 23.00. Для нас головне - якісна кухня і відмінний сервіс.

Також ми завжди раді організувати для наших клієнтів будь-яке свято, бенкет або весілля, враховуючи всі побажання, і постараємося, щоб свято запам'яталося надовго.

Для Вас - дві зали - на 30 осіб в європейському витриманому стилі, а також на 100 осіб з елементами сходу в інтер'єрі. Для маленьких компаній є 4 затишні кабінки. Ресторан прикрашають картини художника з Узбекистану Аміра Халикова

Зала на першому поверсі:

Зала на другому поверсі:

Кабінки для маленьких компаній:

У Ресторані «Золотий Сезам» велике бенкетне меню, яке весь час вдосконалюється і оновлюється, щоб радувати наших гостей новими витонченими стравами.

 

 

 

Вiдгуки
Юрий Пролов

Отмечал здесь день Рождения, гости приятно удивлены. Лучшего ресторанного сервиса я не встречал. Спасибо администрации.

Всi вiдгуки